AR-GE

İŞ ÇÖZÜMLERİNİZ İÇİN %100 YERLİ TEKNOLOJİ

17 yıldır şirketlerin büyüme stratejilerine uygun çözümler sağlayan SIMNET, tamamen kendi uygulaması olan ve tamamı AR-GE çalışmalarıyla geliştirilmiş SIMNET DEVELOPMENT STUDIO ile uygulamalarına güç katıyor.

SIMNET'in 2002 yılından beri geliştirmekte olduğu SDS, kendine özgü nesneye yönelik programlama dili MEX ile öğrenilmesi ve geliştirilmesi kolay bir ortam sağlıyor. Bu özellikleriyle SDS her türlü yazılım için güçlü, güvenilir ve esnek bir yazılım platformu olma iddiasında.

SIMNET tüm veritabanı uygulamalarında kullanılmak üzere AR-GE stratejisine uygun olarak esnek bir çözüm ortamı sağlayan SIMNET DATABASE MACHINE'inide geliştirmişitir. SDS ile programlanarak kullanılan SDM, veritabanı uygulamaları için mükemmel bir platform sağlamakta. SDM dakikalar içerisinde arayüzler ve raporlar geliştirmenize, gelişmiş yetkilendirme ve güvenlik özellikleri kullanabilmenizi sağlarken, arttırılmış unicode desteği ile çoklu dil kullanabilen uygulamalarada sahip olabilmenizi sağlıyor.


UYGULAMA YAŞAM DÖNGÜSÜNDE KAPSAMLI BİR YAKLAŞIM

SIMNET yazılım geliştirme süreçlerinin temelinde artık tüm dünyada kabul görmeye başlamış olan uygulama yaşam döngüsünü esas almaktadır. Projelerinde süreklilik ilkesini göz önünde bulunduran SIMNET, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için yüksek standartlarda çalışmaktadır.